Vinohradníctvo a vinárstvo NAŠE VINOHRADY zožalo úspech na súťaži v Madride

Slovenské vína získali medzinárodné uznanie. Pandémia koronavírusu zasiahla do značnej miery vinársky sektor. O vinice sa aj počas ťažkého minulého roka museli vinohradníci starať, ak chceli vypestovať kvalitné hrozno. Vinárstvo a vinohradníctvo NAŠE VINOHRADY si dalo záležať a na súťaži vín v Madride Bacchus získalo ich víno ocenenie, na ktoré môže byť hrdé.

Pandémia spomalila svet, skomplikovala cestovanie, zrušila mnohé súťaže. No príroda nezaspala. O vinice sa bolo treba starať, hrozno bolo treba spracovať, aby kvalitná úroda nevyšla na zmar. Vinohradníci a vinári prišli zrazu do situácie, kedy zatvorené hotely, reštaurácie, podniky nemali pre koho víno nakupovať. A tak pivnice s vínom čakali na svoju chvíľu. Vinárstvo Naše Vinohrady dbá na to, aby v každej fľaši bolo cítiť poctivú prácu i kvalitné hrozno, bez ohľadu na to, či je pandémia alebo nie je. Preto sa vinárstvo zapojilo do medzinárodnej súťaže. Degustátori potvrdili, že produkty od Naše Vinohrady patria medzi špičku.

Facebook

Rizling rýnsky

Nová Vieska – Veterný vrch, Rizling rýnsky je veľmi vhodný na pestovanie v našej krajine. Rôzne oblasti svojimi pôdnymi a klimatickými vlastnosťami vštepujú do budúceho vína svoj jedinečný charakter.

Čítať viac »

Dunaj

Nová Vieska – Veterný vrch, Dunaj je ďalším novošľachtencom z dielne Doroty Pospíšilovej. Je to skoro dozrievajúca odroda, ktorá sa zberá na konci septembra.

Čítať viac »

Devín

Nová Vieska – Veterný vrch,
16.9. sme pozbierali náš Devín v úžastnej kondícii s cukornatosťou 24,5 °NM

Čítať viac »

Potvrdenie plnoletosti

Máte 18 a viac rokov?